אודות

תחומי פעילות

חברת עודכנית מתמחה במתן פתרונות תוכנה כוללת לניהול משרדי עורכי דין. הפתרונות המגוונים של עודכנית מאפשרים למכן את תהליכי העבודה השונים במשרד עורכי הדין, לרבות, ניהול תיקים ולקוחות, רישום חיובים והפקת חשבונות דרישה, ניהול כספי של המשרד, טיפול במערך תיקי גביה, יומני פגישות, תחשיבים וניהול מסמכי הלקוחות.

בנוסף, פיתחה עודכנית מוצרי שליטה ובקרה ללקוחות המשרדים, המאפשרים להם קבלת עדכונים שוטפים לגבי התקדמות הטיפול של המשרדים בתיקים שהועברו לטיפולם.

עודכנית מקפידה להמשיך ולפתח את מוצריה ומשתמשי התוכנות נהנים מהשיפורים והפיתוחים החדשים המשולבים בפתרונות.

חזון

אנו מתגאים ביכולת שלנו לספק מגוון של תשובות טכנולוגיות על מנת לענות על הצרכים המשתנים של ציבור עורכי הדין בישראל.

אנו רואים בלקוחות החברה שותפים לדרך וחשוב לנו לשמור איתם על מערכת יחסים הוגנת ומכבדת תוך שקיפות מלאה.

אנו קשובים לבקשות המשתמשים בכל הקשור ליכולות המערכת ועושים מאמץ לספק שיפורים במוצר כמענה לבקשות אלו.

אנו רואים בעובדי החברה את המשאב החשוב ביותר שלנו ואנו דואגים לספק להם סביבת עבודה יציבה ומטפחת על מנת להנחיל בהם את תחושת השייכות.

אנו מאמינים כי היכולות המגוונות והעוצמתיות, שפותחו על ידינו במהלך השנים במקביל לניסיון הרב שצברנו בכל הקשור לניהול עסקים, מאפשרים לנו לקדם פיתוחים למגזרי עסקים רבים בארץ ובחו"ל.

חברת עודכנית בע"מ נוסדה בשנת 1989 על ידי עו"ד אליהו שטרן ורפאל קורנפלד. מוצר הדגל של החברה, תוכנת עודכנית, מציע פתרון תוכנה כוללת לניהול משרד עורכי דין. החברה נמצאת כיום בבעלות פרטית של רפאל קורנפלד, אליהו שטרן, דן אשוח וניר קורנפלד. החברה שולטת כיום על נתח שוק של מעל 50% מתחום התוכנות לניהול משרדי עורכי דין בישראל. חברת עודכנית מתמחה במתן פתרונות תוכנה לניהול כולל של משרדי עורכי דין. הפתרונות המגוונים של עודכנית מאפשרים למכן את תהליכי העבודה השונים במשרד עורכי הדין, לרבות, ניהול תיקים ולקוחות, רישום חיובים והפקת חשבונות דרישה, ניהול כספי של המשרד, טיפול במערך תיקי גביה, יומני פגישות, תחשיבים וניהול מסמכי הלקוחות. בנוסף, פיתחה עודכנית מוצרי שליטה ובקרה ללקוחות המשרדים, המאפשרים להם קבלת עדכונים שוטפים לגבי התקדמות הטיפול של המשרדים בתיקים שהועברו לטיפולם. בחברה מועסקים כיום כ-50 עובדים והיא משרתת בנאמנות מעל ל-4,000 משרדי עורכי דין.

רוצים להתעדכן
על החידושים שלנו?