דואר היברידי

שולחים מכתב בקליק!

עד היום מיתגתם ניירות ומעטפות, הדפסתם מכתבים, קיפלתם דפים, ליקקתם בולים, כתבתם כתובות, עמדתם בתור לדואר ובזבזתם המוווווון זמן ואנרגיות.

עם שירות הדואר ההיברידי של עודכנית פלטינום תחסכו את כל זה ותשלחו דואר – בקליק!

הזינו את תוכן המכתב והכתובת אל המערכת ותשענו לאחור – אנחנו נמתג את המעטפה עם לוגו המשרד שלכם, נדפיס את המכתב ונשלח אותו באמצעות דואר ישראל.

עודכנית תעדכן אתכם לגבי שלבי המעקב אחר המכתב וסטטוס המסירה שלו, תעביר אליכם את אישור המסירה הסרוק ישירות לתיק במערכת ואף תציע לחייב את הלקוח עבור המשלוח.

סוגי המכתבים הנתמכים על ידי עודכנית, באמצעות הדואר ההיברידי הם:

·        דואר רגיל

·        מכתב רשום

·        רשום עם אישור מסירה

·        מסירה משולבת

2540838
מכתבים נשלחו עד היום

יתרונות הדואר ההיברידי

מערכת הדואר שלנו פותחה על מנת להקל את עבודת המזכירות במשרדי עורכי דין. התוכנה עוזרת למשתמשים להפיק מכתב בודד או מאות מכתבים, כמעט באותה פשטות וזמן. היא חוסכת למשתמשים את הצורך להזמין את חבילות הדפים, לנהל מלאי של מעטפות שונות ומגירות מלאות בדפי פירמה. היא מקטינה את עלות ההדפסה של הדפים ובמקרה ונדרש היא תדע גם להוסיף כריכה למכתב. המערכת ממזגת נתונים מתוך התיקים ושולחת את המכתבים ללא הדפסות. ללא נייר. ללא מעטפות ובעיקר – ללא צורך לצאת מהמשרד. לאחר שהיא שולחת את המכתבים היא תחשב את עלות המכתב ותחייב את הלקוח בהתאם. ולאחר שהיא שולחת אותם? היא תנהל רישום מפורט של נתוני המכתב, בתיק המשפטי ותציג את אישור המסירה החתום ישירות בתוך התיק. 

כמה זה עולה לי?

מחיר הדואר מחושב על פי מחיר השירותים של דואר ישראל בתוספת עלות בית הדפוס ורווח קטן עבור עודכנית. על מנת שנהיה כאן גם מחר.

הפשטות שבה עודכנית מאפשרת לחייב את הלקוחות בגין עלות כל מכתב –  משפרת את הרווחיות של המשרד.

ניתן לבדוק את תעריפי המכתבים השונים במחשבון דואר היברידי בתוכנת עודכנית.

סרטון היכרות

הצצה אל תוך המערכת

לקבלת הצעת מחיר הזינו את הפרטים: