כל המודולים של עודכנית

תוכנת הדגל

עודכנית אמנם בת 30, אבל עדיין – הבייבי שלנו.

עודכנית פלטינום היא תוכנה לניהול משרד עורכי דין ולשכות משפטיות. היא גמישה ונוחה לתפעול בזכות שלל כלים לניהול משרד שהיא מציעה. כאלו המאפשרים לרכז את כל המידע, הנתונים והמנהלות תחת קורת גג אחת.

במשך השנים פיתחנו אין ספור יכולות מתקדמות על מנת לענות על דרישות הלקוחות שלנו.

עודכנית פלטינום מתחברת אל נט המשפט

תוכנת עודכנית פלטינום מציעה בנוסף כלים לצורך הכנת בקשות וקליטת נתונים מנט המשפט. הודות לכך מתקצרים משמעותית תהליכי ההתקשרות וההגשה. במסגרת זו מוצעות לכם תבניות נוחות ופשוטות העומדות בכל התקנות הכי עדכניות.

פתרונות לייעול
תהליכי עבודה

אנחנו בעודכנית אף פעם לא עומדים במקום. בכל הזדמנות אנחנו מחפשים, מתקדמים ומפתחים כלי עבודה חדשים שיעזרו לכם לנהל תהליכי עבודה יעילים, נוחים ופשוטים יותר.

יכולות לעבודה
מכל מקום

עודכנית פלטינום שומרת עליכם זמינים ומעודכנים – שירותי מחשוב הענן יאפשרו לכם לעבוד על המערכת גם מרחוק, והאפליקציה של עודכנית עובדת בחיבור ישיר לתוכנה ומשאירה אתכם זמינים מכל מקום ובכל זמן!

יכולות ליצירת קשר
עם לקוחות

עודכנית פלטינום מאפשרת לכם ליצור קשר עם לקוחות או גורמים הקשורים בתיקים שאתם מנהלים. לשלוח להם עדכונים, התראות, חיובים, או מידע בקליק ולוודא שהפעולה תועדה בתיק הלקוח.

כלים לניהול משרד

הכלים לניהול משרדי עורכי דין הם הראשונים שפיתחנו. הם עוזרים לנהל את הפעילות השוטפת במשרד באופן פשוט ומסודר- במערכת חכמה אחת.

יומן משפטי, תיקי לקוחות, סיכומי שיחות, ניהול ספר טלפונים, יצירת קשר עם לקוחות ופעולות יומיומיות נוספות הזמינות במערכת עודכנית פלטינום ומאפשרות מעקב נוח אחרי הפעילות המשרדית.

עודכנית פלטינום מנהלת מסמכים

עודכנית פלטינום מציעה לכם ארכיון וספריית מסמכים דיגיטלית, מסודרת, מתויקת ונוחה לשימוש ושליפה. תוכלו לשמור בה את כל סוגי המסמכים, לחבר אותם לתיקי לקוחות, ליצור מסמכים בקלות מתבניות קבועות, לשלוף נתונים ולהיות בטוחים שהמידע שלכם בטוח ומסודר.

פתרונות להוצאה לפועל

במיוחד למשרדים המתעסקים בהוצאה לפועל – פיתחנו כלי המתחבר למערכת עודכנית פלטינום ומאפשר ניהול תיקי גבייה והוצל"פ באופן מלא.
הפקת טפסים, ביצוע חישובים, הפקת דוחות וקישור עם מערכת כלים שלובים.

כלים לניהול חשבונות

כלי הכספים של עודכנית פלטינום, המאושרים ע"י רשויות המס כתוכנה להנהלת חשבונות, מאפשרים לכם שליטה וביקורת מלאה על הפעילות הפיננסית במשרד. תהליכי חיוב, סליקה, ביצוע תשלומים, הפקת דוחות ומגוון כלים שהופכים גם את הניהול הכספי – לקל ונוח.

רוצים לשמוע עוד?

לקבלת הצעת מחיר או תיאום הדגמה, השאירו פרטים או התקשרו אלינו 03-6367000