עודכנית פלטינום

תוכנת הדגל

היא אמנם בת 30, אבל עדיין – הבייבי שלנו.

עודכנית פלטינום – היא תוכנה חכמה לניהול לשכות משפטיות ומשרדי עורכי דין. היא גמישה ונוחה לתפעול ושלל הכלים שהיא מציעה, מאפשרים לרכז את כל המידע, הנתונים והמנהלות תחת קורת גג אחת.

למעלה מ-4,000 משרדי עו"ד בישראל בוחרים בעודכנית פלטינום ונהנים מעבודה נוחה, יעילה, מסודרת ומקצועית יותר.

כלים לממשק עם
נט המשפט

עודכנית פלטינום מציעה כלים לצורך הכנת בקשות וקליטת נתונים מנט המשפט. כלים המקצרים משמעותית את תהליכי ההתקשרות, ומציעים תבניות נוחות ופשוטות העומדות בכל התקנות הכי עדכניות.

כלים לייעול
תהליכי עבודה

אנחנו בעודכנית אף פעם לא עומדים במקום. בכל הזדמנות אנחנו מחפשים, מתקדמים ומפתחים כלים חדשים שיעזרו לכם לנהל תהליכי עבודה יעילים, נוחים ופשוטים יותר.

כלים לעבודה מכל מקום

עודכנית פלטינום שומרת עליכם זמינים ומעודכנים – שירותי מחשוב הענן יאפשרו לכם לעבוד על המערכת גם מרחוק, והאפליקציה של עודכנית עובדת בחיבור ישיר לתוכנה ומשאירה אתכם זמינים מכל מקום ובכל זמן!

כלים ליצירת קשר
עם לקוחות

עודכנית פלטינום מאפשרת לכם ליצור קשר עם לקוחות או גורמים הקשורים בתיקים שאתם מנהלים. לשלוח להם עדכונים, התראות, חיובים, או מידע בקליק ולוודא שהפעולה תועדה בתיק הלקוח.

כלים לניהול משרד

הכלים לניהול משרדי עורכי דין הם הכלים הראשונים שפיתחנו. הם עוזרים לנהל את הפעילות השוטפת במשרד באופן פשוט ומסודר- במערכת חכמה אחת.

יומן משפטי, תיקי לקוחות, סיכומי שיחות, ניהול ספר טלפונים, יצירת קשר עם לקוחות ופעולות יומיומיות נוספות הזמינות במערכת עודכנית פלטינום ומאפשרות מעקב נוח אחרי הפעילות המשרדית.

כלים לניהול מסמכים

עודכנית פלטינום מציעה לכם ספריית מסמכים דיגיטלית מסודרת, מתויקת ונוחה לשימוש ושליפה. תוכלו לשמור בה את כל סוגי המסמכים, לחבר אותם לתיקי לקוחות, ליצור מסמכים בקלות מתבניות קבועות, לשלוף נתונים ולהיות בטוחים שהמידע שלכם בטוח ומסודר.

כלים להוצאה לפועל

במיוחד למשרדים המתעסקים בהוצאה לפועל – פיתחנו כלי המתחבר למערכת עודכנית פלטינום ומאפשר ניהול תיקי גבייה והוצל"פ באופן מלא.
הפקת טפסים, ביצוע חישובים, הפקת דוחות וקישור עם מערכת כלים שלובים.

כלים לניהול חשבונות

כלי הכספים של עודכנית פלטינום, המאושרים ע"י רשויות המס כתוכנה להנהלת חשבונות, מאפשרים לכם שליטה וביקורת מלאה על הפעילות הפיננסית במשרד. תהליכי חיוב, סליקה, ביצוע תשלומים, הפקת דוחות ומגוון כלים שהופכים גם את הניהול הכספי – לקל ונוח.

פרטים לקבלת הצעת מחיר או תיאום הדגמה